با ما تماس بگیرید

02122638217

برایمان پیام بفرستید

nemati@doctor.com

با ما ملاقات کنید

تهران-بلوار کاوه-بالاتر از تقاطع دولت-نبش خیابان بهار جنوبی-پلاک 2-ساختمان آکسا-ا-طبقه 8-واحد 23

دکتر سعید نعمتی

متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی

عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه ازاد اسلامی - تهران

سرپرست بخش تخصصی ترمیمی و زیبایی

عضو انجمن دندانپزشکی ایران

عضو انجمن دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی ایران

عضو انجمن بین المللی تحقیق در دندانپزشکی- شاخه ایران

خدمات زیبایی مطب دکتر سعید نعمتی

لمینیت

کامپوزیت

خدمات درمانی مطب دکتر سعید نعمتی

عضو انجمن دندانپزشکی ایران

عضو انجمن دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی ایران

عضو انجمن بین المللی تحقیق در دندانپزشکی- شاخه ایران

مقالات


روکش دندان برای پوشش کامل دندان آسیب دیده مورد استفاده قرار می گیرد بطور مثال روکش کردن دندان عصب کشی شده. روکش علاوه بر استحکام دندان آسیب دیده، نیز برای بهبود ظاهر و اصلاح طرح لبخند، شکل و هم سطحی دندان، بکار می رود.


اغلب از اینله و آنله دندان به عنوان روش جایگزین پرکردن معمولی دندان استفاده می‌شود. در این روش برخلاف پرکردن معمولی دندان که در مطب توسط دندانپزشک انجام می‌شد و مواد مستقیماً بر روی دندان ریخته می‌شد، ترمیم به صورت غیرمستقیم در لابراتوار دندانپزشکی ساخته می‌شود. سپس ترمیم آماده به مطب ارسال می‌شود تا در جای خالی قرار بگیرد و به دندان چسبانده شود.


ونیرهای پرسلن روکشهای نازکی هستند که برای پوشاندن دندانها بکار می روند. قالب دندان ها قبل از ساختن ونیرهای پرسلن توسط یک دندانپزشک برداشته می شوند تا آزمایشگاه دندانپزشکی بتواند مجموعه ای را طراحی کند که کاملا مناسب بوده و لبخند زیبایی را برای شما ایجاد کند.


عقب رفتن لثه فرایندی است تدریجی که با کنار رفتن بافت های اطراف دندان قسمت بیشتری از دندان و حتی ریشه دندان نمایان است که میتواند منجر به آسیب به استخوان پشتیبان دندان شود.این وضعیت علاوه بر وضعیت ناخوشایند دندان ها سبب حساسیت دندانی نیز می شود و چنانچه این عقب رفتگی لثه درمان نشود منجر به از دست دادن دندان می شود.بمنظور ترمیم و پیشگیری از عقب رفتگی لثه پیوند بافت لثه نیاز است.

تماس سریع